Cyprus logo
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

נדל"ן בניקוסיה

נדל"ן בניקוסיה

עזרה בתכנון מסלול טיול לקפריסין? השאירו פרטים

יאיר בושרי הבעלים של חברת בי גלובאל (B-GLOBAL) מסביר כי ניקוסיה היא עיר בקפריסין שמושכת משקיעים זרים בשנים האחרונות. שוק הנדל"ן בעיר משגשג והוא הפך לאחד היעדים הפופולריים ביותר עבור מי שמחפש לרכוש דירה או נכס.

אוכלוסיית ניקוסיה גדלה באופן אקספוננציאלי במהלך העשורים האחרונים וזה יצר צורך בעוד דיור. זאת, בשילוב עם ריביות נמוכות, הובילו לשוק נדל"ן פורח. ניתן לייחס את גידול האוכלוסייה הן להגירה מחלקים אחרים של קפריסין והן ממדינות מעבר לים כמו בריטניה, קנדה, אוסטרליה ודרום אפריקה.

שוק הדירות בניקוסיה משגשג, כאשר מספר הדירות שנמכרו ב-2017 עולה על מספר הבתים. יש לכך סיבות רבות, ביניהן ביקוש גבוה לנכסים להשכרה וגידול בהשקעות זרות.

משקיעים שרוצים לקנות נכס בניקוסיה צריכים להיות מודעים לכך שישנם סוגים שונים של דירות זמינים בשוק. אלה כוללות דירות יוקרה, שבדרך כלל ממוקמות ליד פארקים או מגרשי גולף ובתוכן יש הרבה מקום; דירות סטנדרטיות שהן זולות יותר אך מציעות יותר מקום מסטודיו; ואולפנים שנמצאים בדרך כלל קרוב לאוניברסיטאות ובתי חולים.

לפי יאיר בושרי מנכ"ל ובעלים חברת בי גלובל, שוק הדיור בניקוסיה פורח ומשקיעים ממהרים לקנות נכס בניקוסיה. בעשור האחרון המחירים עלו בהתמדה וזה צפוי להימשך גם בשנים הקרובות.

שוק הדיור בניקוסיה הוא לא רק מקום להשקעה של המקומיים אלא גם לזרים שרוצים לרכוש כאן בית. עם המסים הנמוכים, התשתית המצוינת ובתי הספר המצוינים, הוא מושך אליו גולים רבים שמחפשים בית בחו"ל.

האם מומלץ לקנות דירה בניקוסיה? יאיר בושרי (B GLOBAL) מסביר:

ניקוסיה היא הבירה והעיר הגדולה ביותר של קפריסין. יש בה 163,000 תושבים. ניקוסיה היא לב ליבה של הכלכלה הקפריסאית והיא ביתן של חברות בינלאומיות רבות.

לשוק הנדל"ן בניקוסיה יש עדיין הרבה פוטנציאל לצמיחה. המחירים עדיין נמוכים יחסית ועם ההשקעות הנכונות, אתה יכול לקבל החזר ROI מצוין.

שוק הדיור בניקוסיה גדל בהתמדה ככל שיותר אנשים עוברים לניקוסיה לצורך עבודה או הזדמנויות לימודים.

רכישת דירה בניקוסיה היא השקעה מצוינת. לעיר יש כלכלה פורחת והיא נחשבת לאחת הערים הבטוחות באירופה.

לפי יאיר בושרי (ביגלובל) שוק הדיור בניקוסיה חווה צמיחה חזקה. על פי הערכות, מחירי הנדל"ן יעלו השנה ב-15% בשל הביקוש הרב לנכסים.

משקיעים שמחפשים הזדמנות להרוויח צריכים לשקול רכישת נכס בניקוסיה.

שוק הדיור בניקוסיה הוא אחד השווקים הפעילים ביותר בקפריסין כרגע. דירות בניקוסיה נמכרות במחירים גבוהים מאוד, ולא נדיר לראות מחירים של 1,000 אירו למ"ר. לכן זה זמן טוב להשקיע בנדל"ן בניקוסיה.

לניקוסיה היסטוריה ארוכה כמרכז סחר חשוב והיא ממשיכה להיות אחד ממרכזי המסחר והמסחר החשובים ביותר כיום. העיר דורגה בין 10 הערים המובילות באירופה לרמת חיים על ידי The Economist Intelligence Unit (EIU).

יאיר בושרי מציין באיזה איזור בניקוסיה מומלץ לרכוש נכס להשקעה

כמה מהאזורים הטובים ביותר להשקעה בנדל"ן כוללים: איוס דומטיוס, איוס טיכונס, סטרובולוס, לאטסי, אתאלסה, אגלנדג'יה וניקוסיה העתיקה.

שוק הדיור בניקוסיה הוא בעיקר מגורים עם כמה נכסים מסחריים זמינים לרכישה. רוב נכסי המגורים הם דירות, אך ישנם גם בתים צמודי קרקע שניתן למצוא בחלקים מסוימים של ניקוסיה, כגון אגלנדג'יה ואזור ארמון לדרה. יש גם הרבה פרויקטים חדשים של בנייה שיסתיימו בקרוב, אז אולי כדאי לחכות שיצאו לשוק לפני רכישת דירה או בית בניקוסיה.

האם משקיעי חוץ צריכים לרכוש דירה להשקעה בניקוסיה, קפריסין?

ע"פ יאיר בושרי (בי גלובל – B GLOBAL) השקעה בניקוסיה מציעה יתרונות רבים למשקיעים זרים. ניקוסיה היא מיקום פופולרי עבור גולים, מה שאומר שיש ביקוש גדול לדיור. זה יבטיח שמחירי הנכסים יהיו יציבים ולא יושפעו מגורמים חיצוניים.

שוק הנדל"ן בניקוסיה הוא אחד היציבים ביותר בים התיכון. מחירי הדיור נוחים מאוד ויש הרבה הזדמנויות למצוא נכס המתאים לצרכים שלכם.

הזדמנויות ההשקעה בניקוסיה מוגבלות, אך ניתן למצוא אותן במגזר המגורים. רכישת דירה או בית והשכרתם לזרים היא אחת הדרכים להרוויח כסף מהנכס שלכם.

ישנן סיבות רבות מדוע משקיעים זרים צריכים לשקול רכישת נכס להשקעה בניקוסיה. לניקוסיה כלכלה יציבה, שיעור אבטלה נמוך וסביבה בטוחה להשקעות. שוק הנדל"ן גם טוב מאוד עם מחירים שעולים מדי שנה מה שהופך אותו למקום אטרקטיבי להשקעות נדל"ן.

לחזור למשהו ספציפי?

דילוג לתוכן