Cyprus logo
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ניקוסיה בית חבד

ניקוסיה בית חבד

עזרה בתכנון מסלול טיול לקפריסין? השאירו פרטים

חשיפת הפאר של מקום יקר בישראל – בית חב"ד ניקוסיה הקסום. מקום זה, המכונה מקלט רוחני ומרכז של חיים יהודיים בקפריסין, עומד כסמל חביב של קהילה, תרבות ומורשת משותפת. אבל מה הופך אותו לייחודי באמת?

המסע הקסום של צמיחתה, הפלא האדריכלי שהיא, המתקנים החדישים שהיא מאכלסת, השירותים הרבים שהיא מספקת, והאווירה החגיגית שלה בחגים הם מה שהמדריך הזה מתכוון להאיר. בעודכם מעיינים במדריך המוקפד שלנו, נפרש טבלה של ההיסטוריה, המשמעות והשפע של בית חב"ד, שיצלול אתכם אל לב ניקוסיה, בית חב"ד המרתק ביותר בישראל.

היסטוריה

בית חב"ד ניקוסיה, הממוקם בלב התוסס של בירת קפריסין, הוא יותר מסתם בניין; זוהי עדות לרוח המתמשכת ולחוסן של הקהילה היהודית באזור זה. בתוך השילוב של העבר וההווה שהיא העיר ניקוסיה, בית חב"ד עומד כמגדלור של תקווה ואחדות.

הקמתה הייתה מסע מסקרן בפני עצמו. נוסדה בחסותו של הרבי מליובאוויטש, הרב מנחם שניאורסון, הקמתה נבעה מהצורך במקום שיענה על הצרכים הרוחניים, הדתיים והחינוכיים של הקהילה היהודית בניקוסיה ומחוצה לה. בית חב"ד ניקוסיה נולד מתוך חזון לעצב עתיד בהיר יותר עבור הפזורה היהודית בקפריסין, תוך שילוב החוכמה העתיקה של התורה עם החיים העכשוויים.

משמעות המיקום

לבית חב"ד חשיבות היסטורית עצומה. בחירת המיקום לא הייתה אקראית אלא הושפעה ממאות שנים של נוכחות יהודית במדינת האי. על ידי הקמתו בניקוסיה, בית חב"ד שם לו למטרה לחזק את הקשר בין הקהילה היהודית לשורשי אבותיהם, ובכך לחזק את תחושת השייכות והזהות שלהם.

במהלך השנים התמודד בית חב"ד עם אירועים היסטוריים שונים, שכולם עיצבו את התפתחותו. למרות התהפוכות וחולות הזמן המשתנים, היא הפכה לעמידה ושגשגה, ומשקפת את רוחם הבלתי מעורערת של האנשים אותם היא משרתת. היא הפכה למקלט של שלום עבור אלה שנמלטו מרדיפות, נחמה מוכרת לנודד, וסמל של קביעות עבור הקהילה.

השפעה על הקהילה המקומית

יש לציין כי בית חב"ד ניקוסיה העיד על אישים משפיעים רבים שביקרו בשטחו. דמויות אלה, כל אחת בדרכה, תרמו למורשתה העשירה. האנקדוטות והחוויות שלהם בבית חב"ד, המקופלות בהיסטוריה יוצאת הדופן שלו, ממשיכות לעורר השראה במבקרים גם היום.

אולי ההיבט העמוק ביותר בהיסטוריה של בית חב"ד הוא השפעתו על הקהילה המקומית. מהימים הראשונים בהם נתפס כתוספת לקו הרקיע של העיר, הפך בית חב"ד ניקוסיה לחלק בלתי נפרד מהמרקם התרבותי של הקהילה. בין אם באמצעות הדלקת נרות חנוכה ובין אם באמצעות קיום חגיגי של חגי תשרי, בית חב"ד טיפח מסורות ומנהגים, ובכך חיזק את הזהות היהודית והבטיח שהמורשת היהודית העשירה תשגשג בדורות הבאים.

מקום

בית חב"ד ניקוסיה נמצא במיקום אסטרטגי, ומציע נגישות ושלווה למבקרים. האדריכלות שלה היא תערובת של ההיסטורי והמודרני. האסתטיקה החיצונית מפוארת אך מסבירת פנים, יוצרת תחושת שייכות מיידית למבקרים, ומשקפת את החמימות והחיבור הרוחני המוצעים בין קירותיה.

אדריכלות ועיצוב חוץ

כשמתבוננים בבית חב"ד ניקוסיה, רואים מיד כיצד הארכיטקטורה שלו משתלבת באופן מושלם עם האווירה ההיסטורית של ניקוסיה, ומשלבת סגנונות עתיקים עם נגיעה של מודרניזם. הקירות החיצוניים חזקים, מקרינים סיבולת וקביעות, תכונות מהותיות לייעודו של בית חב"ד לספק תמיכה מתמדת לקהילה.

הנוף שמסביב, המעוטר בעצים ובצמחייה עבותה, תורם לאווירה השלווה, ומציע כיסים של שלווה והתבוננות למבקרים. סידור מתוכנן זה מסייע לטפח קשר עם הטבע, ומדגיש את החשיבות של חיים בהרמוניה עם הסביבה – מסר שהדהד חזק בתורות היהודיות.

עיצוב פנים וקישוט

באופן פנימי, בית חב"ד ניקוסיה תוכנן בקפידה כדי לשדר שלווה והכלה. עיצוב הפנים מציג שילוב חלק של אלגנטיות פשוטה ואלמנטים רוחניים. יצירות אמנות המתארות סצנות תנ"כיות, ודיוקנאות של רבנים מכובדים ממוקמים בטוב טעם, מעוררים יראת כבוד והתבוננות בכל פינה.

פלטת הצבעים החמימה ומסבירת הפנים, בשילוב עם עבודות העץ המלוטשות והדוגמאות המורכבות, מעדנת עוד יותר את החלל, ומספקת סביבה שתורמת לתפילה, לימוד וקהילה. כל חדר בבית חב"ד הוא בעל מטרה ייחודית תוך שהוא קשור יחד למטרה אסתטית משותפת זו.

תכונות וציוני דרך בולטים בתוך המקום

בין המאפיינים הבולטים של בית חב"ד הם אולם התפילה רחב הידיים שלו, ספרייה עשירה בציוד, מתקני לינה מאובזרים היטב, והאולם הקהילתי בעל הפרופורציות הנדיבות לחגיגות והתכנסויות. כל תכונה משלימה את השנייה, ויוצרת סביבה הוליסטית לפולחן, לימוד וגיבוש קהילתי.

לבסוף, בית חב"ד ניקוסיה מתייחד עם תחושה מוחשית של חום וקבלה בכל פינה. האווירה מסבירת הפנים היא עדות למחויבות של הבית לספק נוחות ביתית לכל המבקרים כאחד. ככל שנחקור עוד יותר בחלק 'משימות', היקף המחויבות הזו משתרע מעבר להנחות הפיזיות, ומגיע עמוק אל לב הקהילה המקומית והרחבה יותר.

מתקנים

בית חב"ד ניקוסיה מתגאה במגוון מרשים של מתקנים שתוכננו במיוחד כדי לספק את הצרכים של הקהילות המקומיות והמבקרים כאחד. המטרה העיקרית של שירותים אלה היא לעורר השראה ולטפח סביבה הוליסטית המתעלה מעבר לנוחות פיזית, במטרה להזין את הגוף, הנפש והרוח.

חדרי תפילה ייעודיים ואזורי לימוד

בית חב"ד מצויד בחדרי תפילה ייעודיים שתוכננו בקפידה, ויוצרים אווירה המסייעת לתפילה, התבוננות והתייחדות רוחנית. בנוסף, ישנם אזורי לימוד רבים, שכל אחד מהם מצויד במגוון טקסטים בשפות שונות, המזמינים את המבקרים להעמיק בעושר לימוד היהדות.

מטבח מאובזר היטב ומתקני אוכל

מתוך הכרה בתפקיד המרכזי של האוכל בתרבות ובמורשת היהודית, בית חב"ד ניקוסיה מספק מטבח מאובזר היטב ומתקני אוכל. המבקרים יכולים ליהנות מארוחות כשרות מסורתיות המוכנות במקום ומוגשות בסגנון משפחתי בחדר האוכל הנוח שלנו. ההנאה הצרופה מארוחות משותפות מחזקת קשרים ובונה קהילה.

אפשרויות לינה למבקרים

עבור אלה המבקרים מרחוק, בית חב"ד ניקוסיה מציע אפשרויות לינה המספקות בית בטוח, נוח, ומסביר פנים מחוץ לבית. מגורים אלה תואמים את החוקים והמנהגים היהודיים, ובכך מבטיחים שהמבקרים יוכלו לשמור על אמונתם בנוחות גם כשהם מחוץ לבית.

ספרייה ומשאבים חינוכיים

חלל ספרייה ייעודי זמין ומארח מגוון רחב של ספרים, כתבי קודש ומשאבים אורקוליים. הרעיון הוא לטפח סקרנות ולקדם למידה לאורך החיים בתוך הקהילה. יש משהו לכל אחד, מהמתבונן הסקרן המחפש ללמוד עוד על היהדות ועד לחוקר המתקדם המחפש פירושים דקים.

טכנולוגיה ומתקנים מודרניים

בית חב"ד מאמץ טכנולוגיה מודרנית במאמציו להקל על שמירת המצוות ולהפוך את המשאבים לנגישים יותר. החל מהנחיית מפגשי תפילה מקוונים וכלה בדיונים ערים על פילוסופיה יהודית ברשתות החברתיות, השירותים המודרניים ממונפים בדרכים משמעותיות לטובת הקהילה.

בין אם אתם מבקרים לשירות דתי או מתכננים שהייה ממושכת ללימוד מעמיק יותר, המתקנים בבית חב"ד ניקוסיה שואפים לספק את כל הצרכים שלכם. כפי שהוזכר בדיוננו על המקום, הסביבה השלווה ומסבירת הפנים של הבית משפרת עוד יותר את הנוחות של המתקנים.

פעילויות

בית חב"ד ניקוסיה הוא לא רק מקום תפילה, אלא מרכז קהילתי דינמי ותוסס שופע פעילויות מגוונות. כקשר של חיים רוחניים והתפתחויות קהילתיות, ישנן משימות רבות המתבצעות כאן. חלק זה מתמקד בפירוט המשימות היומיומיות הללו, שנועדו כולן לטפח צמיחה רוחנית, חינוך ואחדות קהילתית.

הובלת שירותי דת וניהול טקסים

אחד התפקידים המרכזיים של בית חב"ד ניקוסיה הוא תזמור שירותי הדת. מנהיגים רבניים בעלי הכשרה גבוהה מדריכים את המתפללים בתפילות, תפילות שבת וטקסים דתיים. מהמניינים היומיים בבוקר ובערב ועד ללוח זמנים עמוס של תפילות בשבתות ובחגים, בית חב"ד משמש מגדלור לחיים יהודיים ולתפילה יהודית. מתוך מחשבה על חשיבות ההיסטוריה של בית חב"ד ניקוסיה, מנהיגים רוחניים שואפים ליצור את הקשר בין המורשת היהודית לאנשיה תוך הקלה על תהליך התפילה וקיום המצוות.

ארגון תוכניות חינוכיות ותרבותיות

בית חב"ד ניקוסיה מקיים מגוון רחב של משימות חינוכיות, המתאימות לקבוצות גיל שונות ולרמות שונות של ידע יהודי. שיעורי גמרא, שיעורי תורה, תוכניות לילדים, חינוך מבוגרים ושירותי חינוך עברי מהווים חלק בלתי נפרד ממנה. לצד החינוך הדתי, אירועי תרבות מאורגנים בתדירות גבוהה. אלה כוללים מצגות היסטוריה יהודית, הקרנות סרטים ישראליים ושיעורי בישול יהודי, המבהירים את התרבות היהודית העשירה מעבר להיבטיה הדתיים. זהו מרכז תוסס שבו חברי הקהילה יכולים להעמיק את הידע שלהם על אמונה, מנהגים, מסורות ואורח חיים יהודיים.

מתן שירותי ייעוץ ותמיכה

בית חב"ד ניקוסיה משמש גם כמקלט מנחם, ומציע ייעוץ, תמיכה רגשית ומשאבים נחוצים לנזקקים. לעתים קרובות זהו מקלט בטוח עבור אלה המתמודדים עם מערבולת רגשית, אנשים הנתקלים בשאלות רוחניות, או משפחות הזקוקות לסיוע. מעבר לליווי רוחני, ניתנות עצות מעשיות במגוון נושאים – מנושאים אישיים ועד משפחתיים – ושירותי תמיכה קריטיים לאלה העוברים קשיים, ובכך משפרים את הבריאות הכללית של הקהילה.

תיאום יוזמות קהילתיות

אחת המשימות החשובות המוטלות על כתפיו של בית חב"ד ניקוסיה היא הפגנת מעורבות קהילתית עמוקה. באמצעות תוכניות יישוג שונות, הם שואפים ליצור תחושת שייכות עמוקה בקרב חברי הקהילה היהודית. יוזמות אלה נעות בין ביקור בבתי חולים, בתי אבות ובתי כלא לארגון ביקורי בית עבור אלה שאינם יכולים להגיע לבית חב"ד. הם גם מתאמים פעילויות כגון משלוחי מזון ומעשי צדקה, ומפיחים חיים באידיאלים היהודיים של צדק וצדקה.

אירוח אירועים חברתיים וחגיגות

משימה מרכזית נוספת של בית חב"ד ניקוסיה היא ארגון אירועים חברתיים וחגיגות לקהילה. מסדר פסח ועד תפילות הימים הנוראים, ממסיבות פורים ועד אירועי חנוכה, בית חב"ד פותח את שעריו לכולם, ללא קשר לרמת שמירת המצוות שלהם. סידורים מיוחדים נעשים במהלך החגים, בדיוק כפי שנבדוק לעומק בחלק האחרון: 'בית חב"ד ניקוסיה בחגים'. פעילויות אלה משמשות לחיזוק הקשרים האונטולוגיים הקושרים את הקהילה יחד, ובכך מטפחים אחדות וסולידריות.

לסיכום, המשימות של בית חב"ד בניקוסיה חורגות הרבה מעבר לתחום התפקיד הדתי גרידא. שלל המשימות המבוצעות בין החומות המקודשות הללו משמשות לטיפוח קהילה יהודית עשירה, חזקה, מאוחדת, תוססת והוליסטית.

חדר־אמבטיה

מתקני השירותים בבית חב"ד ניקוסיה מדגימים הקפדה על היגיינה וניקיון – שני מרכיבים חיוניים התורמים לנוחות ולרווחה של כל האורחים והדיירים. חללים אלה תוכננו בקפידה ומתוחזקים בקפידה, מה שמבטיח סטנדרט ניקיון גבוה באופן עקבי.

שמירה על תקני היגיינה

בבית חב"ד ניקוסיה, ההנהלה יוצאת לשמירה קפדנית על פרוטוקולי היגיינה. אלה כוללים ניקוי עמוק קבוע המבוצע על ידי אנשי מקצוע מיומנים ובדיקות שוטפות המבטיחות עמידה בכללי הבריאות והבטיחות הישראליים. הדגשת היבט זה הכרחית שכן היא משקפת את אחד הערכים של בית חב"ד – כבוד לחיים קהילתיים ואחריות משותפת.

עיצוב ופריסה מתחשבים

חדרי הרחצה בתוך בית חב"ד תוכננו בקפידה כדי להתאים לאנשים עם צרכים ספציפיים. זה כולל התקנה של מוטות אחיזה ומספיק מקום לעזרי ניידות לתמרן מסביב. בדרך זו, כולם, ללא קשר ליכולותיהם הפיזיות, יכולים לעשות שימוש במתקנים אלה בנוחות ובביטחון. למעשה, העיצוב של חללים אלה חוזר לפילוסופיית הליבה של בית חב"ד, חמלה וטוב לב לכל, המשתקפים במתקנים.

יסודות מצוידים היטב

חדרי הרחצה בבית חב"ד ניקוסיה מצוידים באופן קבוע במוצרי טיפוח חיוניים, כולל נייר טואלט, סבון ידיים ומגבות. אלה מגיעים מיצרנים איכותיים, המבטיחים חוויה נעימה לכל המשתמשים במתקנים. הבית גם מכיר בחשיבות של להיות ידידותי לסביבה, הכולל מתקנים לסבון כדי להפחית את פסולת הפלסטיק ולחסוך במשאבים.

בסך הכל, מתקני השירותים תורמים לקידום סביבה נוחה ומכבדת בבית חב"ד ניקוסיה. על ידי שמירה על סטנדרטים גבוהים של היגיינה, הפגנת התחשבות באנשים עם צרכים מיוחדים, ושמירה על המתקנים מצוידים היטב, הוא חוזר על מחויבותו של בית חב"ד לספק בית הרחק מהבית לכל חבריו ומבקריו. בדרך זו, בין אם אתם משתתפים באחת מהמשימות הרבות המאורגנות, כגון תוכניות חינוכיות או שירותי דת – הנידונים בחלק אחר של מדריך זה – או מבקרים במהלך החגים, תוכלו להבטיח שהנוחות והניקיון שלכם יקבלו עדיפות.

ניקוסיה בית חב"ד בחגים

בית חב"ד ניקוסיה מחונן בסוג נדיר ויפה של זוהר בעונות החגים. האווירה החגיגית שלו מוחשית, שכן הוא מקרין הילה של אושר רוחני ומחויבות דתית, השזורה בתחושה מתפשטת של קהילה ואחווה שגורמת לכולם להרגיש בבית. בין המנהגים המגוונים והטקסים האדוקים המשמעותיים למסורת היהודית, החגים מקבלים משמעות מיוחדת בגבולות הממסד המקודש הזה, ואורגים מארג ייחודי של חוויות בלתי נשכחות.

קישוטים ואווירה בפסטיבל

העיצוב עובר טרנספורמציה קסומה כדי לשדר את רוח החגים. בין אם מדובר בחנוכיות החנוכה המהבהבות או בסוכה המרשרשת במהלך חג הסוכות, כל חג מביא איתו קישוטים ייחודיים משלו המשפרים באופן משמעותי את האווירה ומשקפים את הערכים הרוחניים והאתוס של הטקסים המתורגלים.

טקסים וטקסים דתיים מיוחדים

בית חב"ד ניקוסיה מארח מגוון שירותי דת וטקסים מיוחדים במהלך עונת החגים. הרהור על מורשת האבות העבריים בפסח, תקיעת השופר בראש השנה, או ריקודי השמחה בשמחת תורה; כל חג נפגש עם מסורות עתיקות יומין, המתחדשות בלהט ובמסירות. שירותים אלה לא רק מחזקים את הקשר בין הפרטים, אלא גם מהדקים את חוטי האמונה הקושרים את הקהילה יחד.

מפגשים קהילתיים וארוחות חגיגיות

בהתבסס על ההיבט הקהילתי של המסורת היהודית, בית חב"ד מארגן מפגשים קהילתיים שבמרכזם ארוחות חגיגיות במהלך החגים. ארוחות אלה מפגישות אנשים מרקעים, תרבויות וקבוצות גיל מגוונות, מטפחות מערכות יחסים וממחישות את אופיו מסביר הפנים של בית חב"ד. תחושת הקהילה המלוכדת והשמחה המשותפת של הארוחות החגיגיות תורמות לחוויית חג בלתי נשכחת.

מנהגים ומנהגים מסורתיים

תוך שמירה על אותנטיות בחגיגות חגים אלה, בית חב"ד ניקוסיה מקפיד על שמירת מנהגים ומנהגים מסורתיים. הרבנים המלומדים מדריכים את המתפללים בנבכי המנהגים הללו, ומוודאים שכל מסורת נשמרת תוך שמירה על ההלכה. זה מבטיח שהמהות האמיתית של החגים תהדהד עמוק לכולם בקהילה.

יצירת אווירה חמה ומכילה כזו, בית חב"ד ניקוסיה מכין את הקרקע לחגים בלתי נשכחים, מה שהופך אותם לחלק חיוני במסע הרוחני של האדם. השילוב ההרמוני של מסורת, קהילה, חגיגה, יראת כבוד והכנסת אורחים באמת לוכד חגיגות תוססות ומסורות יהודיות על-זמניות.

בהתחשב בכל אלה, קל להבין מדוע בית חב"ד ניקוסיה משפר מאוד את חוויות החג של הקהילה המקומית שלו, המשתרעת על פני דורות שונים כפי שהוזכר ב'היסטוריה' – החלק הראשון של מדריך זה, ולכן ראוי לכבודו ולהערצתו בחברה.

שירותים נוספים בבית חב"ד ניקוסיה

מלבד הפעילויות העיקריות המתבצעות בבית חב"ד ניקוסיה, ישנם גם מספר שירותים נוספים המוצעים ללקוחות הממסד. טבלה זו מספקת כמה תובנות לגבי תוספות אלה.

תיאור השירות
קייטרינג כשר בית חב"ד ניקוסיה מספק שירותי קייטרינג כשרים, ומבטיח כי האוכל המוגש עומד בחוקי הכשרות היהודיים.
מקווה יש מקווה במקום. זהו סוג מיוחד של אמבטיה המשמשת לטבילה פולחנית ביהדות.
מפגשי לימוד יהודיים מלבד שירותי הדת הסטנדרטיים, בית חב"ד מארח גם מפגשי לימוד יהודיים קבועים, שבהם הלקוחות יכולים להעמיק את הבנתם את הדת ואת תורתה.
אירוח שבת בית חב"ד ניקוסיה מרחיב את האירוח במהלך השבת, ומזמין את חברי הקהילה והמבקרים כאחד להצטרף לחגיגות ולארוחות.

"`

שאלות נפוצות לגבי Nicosia Chabad House

הנה כמה שאלות ותשובות נפוצות בנוגע לבית חב"ד ניקוסיה.

 • אילו השפעות הובילו להקמת בית חב"ד ניקוסיה?
  בית חב"ד ניקוסיה הוקם תוך מאמצים מתמשכים של מנהיגי הקהילה לספק סביבה בטוחה וחמה לחבריו להשתתף בפעילויות תרבותיות ודתיות שונות, תוך טיפוח תחושת הביחד והמחויבות המשותפת.
 • אילו מאפיינים אדריכליים ייחודיים יש לבית חב"ד?
  בהשראת מסורות תרבותיות ודתיות עשירות, האדריכלות החיצונית של בית חב"ד מכילה אלמנטים של עיצוב עתיק יומין יחד עם אסתטיקה מודרנית. חלל הפנים מתמקד ביצירת סביבה שלווה כדי להגביר צמיחה רוחנית וחיבור.
 • אילו מתקנים מציע בית חב"ד למבקריו?
  בבית חב"ד ניקוסיה יש מספר מתקנים כולל חדרי תפילה ייעודיים, אזורי לימוד, מטבח מאובזר היטב ומתקני אוכל, לינה למבקרים, ספרייה מלאה במשאבים חינוכיים, ושירותים מודרניים לשימוש נוח.
 • אילו משימות אופייניות מתבצעות בבית חב"ד?
  בית חב"ד לוקח על עצמו מספר עצום של משימות, כולל הובלת שירותי דת, עריכת טקסים, ארגון תוכניות חינוכיות ותרבותיות, מתן שירותי ייעוץ ותמיכה, תיאום יוזמות קהילתיות ואירוח אירועים חברתיים וחגיגות רבות.
 • איך בית חב"ד שומר על ניקיון בחדרי האמבטיה?
  בית חב"ד ניקוסיה מקפיד על היגיינה וניקיון, שמירה על מתקני אמבטיה מאובזרים היטב, הקפדה על פרוטוקולי היגיינה ומלאי מוצרי טיפוח חיוניים באופן קבוע. היא מחויבת לקידום סביבה נוחה ומכבדת.
 • מה מייחד את בית חב"ד בתקופת החגים?
  במהלך החגים, בית חב"ד ניקוסיה מעוצב באופן אמנותי, היוצר אווירה חגיגית. היא עורכת טקסים וטקסים דתיים מיוחדים, מארחת מפגשים קהילתיים וארוחות, ומקפידה על מנהגים ומנהגים מסורתיים, ומטפחת תחושה של חום והכלה.

"`"'html

יתרונות הביקור בבית חב"ד ניקוסיה

מעבר להזדמנות לצמיחה רוחנית, בית חב"ד זה מציע למבקרים שפע של הטבות:

 • תובנה היסטורית ותרבותית: צללו עמוק לתוך ההיסטוריה והתרבות היהודית העשירה שעיצבה את בית חב"ד ניקוסיה לאורך השנים.
 • פאר אדריכלי: התפעלו מהעיצוב החיצוני המרשים ומעיצוב הפנים המושקע שנותן את הטון לחוויה רוחנית מעשירה.
 • מתקנים כלולים: תוכלו ליהנות ממגוון רחב של מתקנים המיועדים לנוחות ונוחות, לרבות חדרי תפילה ייעודיים, אזורי לימוד, מטבח מאובזר היטב ומתקני אוכל.
 • השתתפות פעילה: לעסוק במשימות שונות המתבצעות בבית חב"ד, החל משירותי דת וכלה ביוזמות קהילתיות.
 • תקני היגיינה ללא דופי: היו סמוכים ובטוחים לניקיון ללא רבב עם מתקני אמבטיה מתוחזקים בקפידה והקפדה על פרוטוקולי היגיינה.
 • אווירה חגיגית: בואו לשקוע ברוח החגים היהודיים, עם שירותים מיוחדים, מנהגים מסורתיים ואווירה חמה ומכילה.

"`

לחזור למשהו ספציפי?

דילוג לתוכן